Łączna liczba wyświetleń

środa, 12 lutego 2014

Ferie w PSP w Suchej

Razem tworzymy lepszy Internet

RAZEM TWORZYMY LEPSZY INTERNET

Już od kilku lat nasza szkoła bierze czynny udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. W tym roku ogólnopolskie obchody zostały wyznaczone na dzień 11 lutego. Hasło DBI w 2014 r. brzmi: „Razem tworzymy lepszy Internet”. W naszej szkole akcja trwa przez II tydzień lutego.



DBI organizowany jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Jego celem jest:
  • propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych,
  • zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie,
  • nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online.

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawymi informacjami:

czwartek, 2 stycznia 2014

Najładniejsza karta bożonarodzeniowa

W grudniu biblioteka szkolna wspólnie z samorządem uczniowskim PSP w Suchej zorganizowała konkurs plastyczny na najładniejszą kartę bożonarodzeniową. 
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Komisja musiała dokonać wyboru najpiękniejszych kart.




Kategoria oddziały przedszkolne
I miejsce - Wiktor Mróz 
II miejsce -  Adam Jarząbek
III miejsce - Marika Grzywacz

Kategoria klasy I-III
I miejsce - Mateusz Siurnik kl. I
II miejsce - Zuzanna Jach kl. II
III miejsce - Zuzanna Trześniewska kl. I

Kategoria klasy IV - VI
I miejsce - Julia Zbiciak kl. IV
II miejsce - Sandra Wieczorek kl. V a
III miejsce - Marta Zielińska kl. VI

środa, 13 listopada 2013

Konkurs czytelniczy "Życie i twórczość Juliana Tuwima".

          W ramach obchodów roku Juliana Tuwima Biblioteka Szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej we współpracy z Filią Biblioteczną w Suchej zorganizowały konkurs czytelniczy "Życie        i twórczość Juliana Tuwima".
          Konkurs odbył się  29 października 2013r. Uczestnicy konkursu wykazali się wiedzą na temat poety.


I miejsce - Julia Zbiciak kl. IV
II miejsce -  Kamila Archanowicz kl.VI i Marta Zielińska kl. VI

       Laureaci zostali nagrodzeni książkami i pamiątkowymi dyplomami. 
          Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni za aktywność i otrzymali punkty plusowe z zachowania.