Łączna liczba wyświetleń
środa, 12 lutego 2014
Razem tworzymy lepszy Internet
RAZEM
TWORZYMY LEPSZY INTERNET
Już
od kilku lat nasza szkoła bierze czynny udział w obchodach Dnia
Bezpiecznego Internetu. W tym roku ogólnopolskie obchody zostały
wyznaczone na dzień 11 lutego. Hasło DBI w 2014 r. brzmi: „Razem
tworzymy lepszy Internet”.
W naszej szkole akcja trwa przez II tydzień lutego.
DBI
organizowany jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 r. Jego
celem jest:
- propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych,
- zaznajomienie rodziców, nauczycieli i wychowawców z problematyką bezpieczeństwa dzieci w Internecie,
- nagłośnienie tematyki dotyczącej bezpieczeństwa online.
Zapraszamy
do zapoznania się z ciekawymi informacjami:
czwartek, 2 stycznia 2014
Najładniejsza karta bożonarodzeniowa
W grudniu biblioteka szkolna wspólnie z samorządem uczniowskim PSP w Suchej zorganizowała konkurs plastyczny na najładniejszą kartę bożonarodzeniową.
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Komisja musiała dokonać wyboru najpiękniejszych kart.
Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród uczniów. Komisja musiała dokonać wyboru najpiękniejszych kart.
Kategoria oddziały przedszkolne
I miejsce - Wiktor Mróz
II miejsce - Adam Jarząbek
III miejsce - Marika Grzywacz
Kategoria klasy I-III
I miejsce - Mateusz Siurnik kl. I
II miejsce - Zuzanna Jach kl. II
III miejsce - Zuzanna Trześniewska kl. I
Kategoria klasy IV - VI
I miejsce - Julia Zbiciak kl. IV
II miejsce - Sandra Wieczorek kl. V a
III miejsce - Marta Zielińska kl. VI
środa, 13 listopada 2013
Konkurs czytelniczy "Życie i twórczość Juliana Tuwima".
W ramach obchodów roku Juliana Tuwima Biblioteka Szkolna Publicznej Szkoły Podstawowej w Suchej we współpracy z Filią Biblioteczną w Suchej zorganizowały konkurs czytelniczy "Życie i twórczość Juliana Tuwima".
Konkurs odbył się 29 października 2013r. Uczestnicy konkursu wykazali się wiedzą na temat poety.
I miejsce - Julia Zbiciak kl. IV
II miejsce - Kamila Archanowicz kl.VI i Marta Zielińska kl. VI
Laureaci zostali nagrodzeni książkami i pamiątkowymi dyplomami.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni za aktywność i otrzymali punkty plusowe z zachowania.
Wszyscy uczestnicy konkursu zostali nagrodzeni za aktywność i otrzymali punkty plusowe z zachowania.
Subskrybuj:
Posty (Atom)


